תשלום מסים הוא אחת מההוצאות הגדולות והמרכזיות של כל יחיד, חברה או ארגון. ליחסים עם גורמי המיסוי הרשמיים השלכות מהותיות שעשויות להשפיע על יציבות העסק, לכן תכנון מס נכון הוא חלק בלתי נפרד מהמדיניות העסקית של החברה וישנה חשיבות לניסיון, לידע ולשירות של יועץ המס שלך.

משרד רואי חשבון נבחן בין היתר ביכולתו לספק לעסק תכנון מס אשר יוכיח את עצמו בעת הדיון במס הכנסה. ידועים לכל המקרים בהם ניתן תכנון מס כושל אשר בעת הצורך לא עמד במבחן הדיון במס הכנסה ולעסק לא הייתה יכולת כספית לעמוד בשומות שהוצאו לו.

יועץ המס מתווך באופן מקצועי בינך לבין רשויות המס, וכמובן – כפי שעורך דין מייעץ ללקוח כיצד להשיג את התוצאה הטובה ביותר במשפט – כך גם יועץ המס ייעץ לך כיצד לנצל את מלוא זכויותיך מול רשויות המס השונות.

רואה חשבון טוב הוא בעל מקצוע אשר חי ונושם את העסק שלך, יוזם את המפגשים ולא רק לצורך קבלת המסמכים לדיווח השוטף אלא במטרה לבחון היכן ניתן לייעל ולשפר את הרווחיות בעסק או בחברה כבר בשנה השוטפת ולא בדיעבד ועל ידי כך למקסם את יכולת החיסכון שלך בתשלום מס ולדאוג שהחיכוך בינך ובין רשויות המס יהיה מינימלי ככל האפשר ובכך תשיג שקט נפשי לפעול בפן העסקי.

חשוב מאוד להסתייע בשירותי רואה חשבון כבר מתחילת פעילות העסק/חברה כדי לבחון את אופן התאגדות של העסק (יחיד או חברה)- החלטה שיש לה השלכות רבות בפן המיסוי.
רואה החשבון ינהל עבורך  את ההתקשרות הראשונית שלך מול רשויות המס, יוודא שהנך מנהל נכון את ספרי העסק על פי הוראות ניהול הספרים של מס הכנסה וילווה אותך לכל אורך ההתקשרות.

משרד רואי חשבון בן שושן ושות’ נותן שירותי תכנון מס ויעוץ כלכלי לחברות ועצמאים, החזרי מס לשכירים, תיאומי מס, ניהול חשבונות, חישובי שכר, עריכת והגשת דוחות שנתיים והצהרות הון, פתיחת תיקים במוסדות המס וייעוץ בענייניי מסים.

מעוניין לקרוא על חשיבות שירותי יעוץ המס?- לחץ כאן

משרדינו מספק תכנון מס מבוסס ככל שניתן ומגובה בחוות דעת מקצועיות בנושא מיסוי ישראלי ובינלאומי.