יועץ מס בתל אביב

יועץ מס בתל אביב

יועץ מס בתל אביב – פתח דבר

יועץ מס בתל אביב – מאת אלעד לשם, רואה חשבון. 
יועץ מס נמנה עם בעלי מקצוע בענף השירותים, שהוסמך לעסוק במתן ייעוץ מס. שירותי ייעוץ מס הנם הנפוצים והחיוניים במשק הישראלי.
את שירותי ייעוץ מס צורכים אנשים פרטיים ולקוחות עסקיים במגוון סוגיות הקשורות למיסוי ישראלי ומיסוי בינלאומי
טרם התחלת פעילות עסקית, בעת הקמת עסק ובמהלכה של הפעילות העסקית. 

תפקיד יועץ מס

תפקידו של יועץ מס הוא להבין ולנתח את מהות הפעילות העסקית, להנחות ולעבוד בשיתוף פעולה מלא עם בעל העסק כדי להשיג תוצאות חיוביות בעסק ולמצות את הזכויות והטבות המס של הישות באמצעות תכנון מס שתתכתב עם הוראות פקודת מס הכנסה, תקנות מס הכנסה, חוזרי מס הכנסה ופסיקה. יועץ המס משמש כמתווך בין בעל העסק לרשויות המס, מייצג בדיוני שומה וביקורות.

תכנון מס

משרד שבקיא בחוקי המסים, הוא בעל יכולת לספק תוצאות למימוש מיטבי של הטבות המס. תכנון מס מקצועי ונכון, יכול להוביל להפחתה ניכרת בשיעור חבות המס ובכך להגדיל את ההכנסה הפנויה של בעל העסק לטובת רווחה אישית או השקעה נוספת בפעילות העסקית. בחירת רואה חשבון או משרד יועץ מס כנותני שירות לעסק הנה מהותית להמשך קיומה של הפעילות העסקית. רצוי לתהות על קנקנו של המשרד – ניסיונו ומקצועיותו בטרם התחלת ההתקשרות.

בחירת משרד יועץ מס בתל אביב

בניגוד לענפים רבים אחרים, אשר מאפשרים התנהלות מקצועית אפקטיבית גם ללא מפגשים פרונטליים, שירותי ייעוץ מס דורשים פעמים רבות קרבה גאוגרפית. זמינות יועץ מס בתל אביב לטובת הלקוח יכולה בהחלט לסייע בהתנהלות השוטפת, עם זאת המהפכה הדיגיטלית חדרה זה מכבר לעולם ייעוץ המס ולכן יועץ מס יכול לספק שירותים אפקטיביים ללקוחות אשר אינם מתגוררים באזור המרכז ואף לתושבי חוץ.
בחירת משרד טוב הנה מהותית להמשך קיומו של העסק ולכן נדרש לקבל המלצות על יועצי המס ולתהות על קנקנם בטרם ההחלטה על התחלת ההתקשרות.

אודותינו

משרדינו מנוסה בתחום המיסוי הישראלי והמיסוי בינלאומי ומספק שירותי ייעוץ מס וליווי פיננסי במהלך השנה כולה, וכחלק מכך, ידע לבצע חישוב מוקדם של חבות המס הצפויה, בטרם הגשת הדוחות לרשויות או ביצוע עסקה במהלך הפעילות העסקית. 

 

רואה חשבון אמנון בן שושן

רואה חשבון אמנון בן שושן

אודות כותב המאמר - רואה חשבון אמנון בן שושן.

שותף ומייסד משרד רואה חשבון אמנון בן שושן ושות'. בעל תואר ראשון במנהל עסקים והתמחות בחשבונאות (BA) ותואר שני עם התמחות במסים (MBA). מומחה בתחום מיסוי ישראלי ומיסוי בינלאומי, מיסוי ישראלים ברילוקיישן למדינות ברחבי העולם, התמצאות באמנות המס ודיני המיסוי הזר, תושבים חוזרים ותיקים, השקעות נדל"ן בחו"ל, מטבעות דיגיטליים, תגמול הוני ממעביד מסוג אופציות ומניות מסוג RSUS ו-ESPP, מיסוי שוק ההון, גילוי מרצון, הקמת מבני מס בינלאומיים מורכבים ובפתרונות מיסוי בקשר עם פעילותם של ישראלים במדינות ברחבי העולם ותושבי חוץ בישראל וטיפול בהחזרי מס מורכבים.

בעל ניסיון בכתיבת חוות דעת מורכבות ומייצג יחד עם צוות המשרד נישומים רבים בדיונים מול רשות המסים וקבלת החלטות מיסוי (פרה- רולינג) בתחום מיסוי בינלאומי.

אמנון אחראי לפרסומם של מאות כתבות ומאמרים בתחום המסים בעיתונות מקצועית, מרצה בכיר במוסדות אקדמיים בקורסים בתחום המסים, חשבי שכר ויועצי מס וכן מרצה בפורומים מקצועיים ובכנסים של חברות הייטק בנושא מיסוי תגמול הוני ממעביד.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
רואה חשבון

ביטוח אימהות

דמי לידה משולמים לאישה עובדת שיצאה לחופשת לידה. דמי הלידה נועדו לפצות את היולדת על אבדן שכרה או הכנסתה בפרק הזמן שבו אין היא עובדת

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

רישום לניוזלטר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נדאג לעדכן אתכם!

דילוג לתוכן