ייעוץ מס לחברות ולעצמאים – מיסוי ישראלי ובינלאומי

ייעוץ מס לחברות ולעצמאים – מיסוי ישראלי ובינלאומי

ייעוץ מס ישראלי ובינלאומי – פתח דבר

ייעוץ מס ישראלי ובינלאומי – מאת רואה חשבון אלעד לשם.
הטלת מס על אזרחים היא מקור ההכנסה העיקרי של המדינה המיועד לצורך כיסוי עלויות ניהול המשק והקצאת שירותים לאזרחים. רשות המסים הוקמה בעקבות החלטת הממשלה על איחוד וניהול נושא גביית המסים תחת מנהל ראשי אחד ושיוסמך על פי חוק להפעיל את חוקי המסים וגבייתם. רשות המסים בישראל אמונה על גביית המסים, כמפורט להלן, מעסקים ומאזרחים. 

 1. מסים ישירים. מסים המוטלים ישירות על הכנסתם החייבת של יחידים וחברות, הן מפעילות כלכלית שוטפת, והן מעסקאות הון חד פעמיות. 
 2. מסים המוטלים על עסקאות במקרקעין.
 3. מסים עקיפים – מכס, מס קניה, מע"מ, בלו על דלק.
 4. מס שכר ורווח המוטל על מוסדות כספיים. 

שירותי ייעוץ מס בישראל

השינויים האחרונים בשווקים הפיננסיים בישראל מדגישים את הצורך בכוח אדם מקצועי ומיומן המתמחה במיסוי. יועצי מס ורואי חשבון מקצועיים דרושים לכל עסק מפאת הצורך בהכוונה בהתנהלות נכונה מול רשויות המס, התייעלות בעסק ומקסום רווחים בדרך של תכנון מס. תכנון מס מקצועי הנו חוקי ולגיטימי הממצה את הזכויות המוקנות בחוק, על מנת להקטין את חבות המס. התכנון יינתן במסגרת יעוץ המס ויביא בחשבון את כלל הפעילויות העסקיות המנוהלות ע"י אותו נישום. מחלקת המסים במשרדינו, מספקת שירותים רבים במגוון נושאים בתחום המיסוי ישראלי ומיסוי בינלאומי, וזאת תוך שימת דגש על שירות מקצועי, מהיר ומהימן. 

שירותי המשרד בתחום ייעוץ המס

משרדינו מיישם חשיבה אסטרטגית ויצירתית בתחום מיסוי ישראלי ובינלאומי לשורה ארוכה של לקוחות, תוך הקפדה על קשר אישי, היכרות מעמיקה וזמינות גבוהה. התחום עוסק בקשת רחבה של צרכים ומטרות, כאשר ישנה עדיפות ברורה למשרד רואי חשבון המסוגל לספק שירותים מקיפים תחת קורת גג אחת. המשרד שואף להשיג את תוצאת המס האפשרית הטובה ביותר עבור הלקוח. 

בתחום מיסוי בינלאומי

שירותי המשרד כוללים ייעוץ מס בתחומים המפורטים להלן:

מיסוי ישראלי – ייעוץ מס ליחידים 

המשרד מעניק ייעוץ מס ייחודי לעצמאיים ולקוחות פרטיים באופן התואם ביותר את האינטרס של הלקוח מבחינת תוצאת המס. בין נושאי הייעוץ בתחום המיסוי האישי ניתן למנות את התחומים הבאים:

מיסוי ישראלי – ייעוץ מס לחברות

השירותים כוללים ליווי חברות בכל שלבי חייהן, החל ממועד התאגדותן, דרך פעילותן השוטפת ועד מכירתן ו/או בשינוי המבנה שלהן.
בין נושאי הייעוץ לחברות ניתן למנות את התחומים הבאים:

 • ליווי בתהליך הקמת חברה בישראל.
 • יעוץ שוטף בדיני המס הנוגעים לחברות בתחום מיסוי ישראלי ובינלאומי. בין היתר בנושא רכישה ומיזוג, העסקת עובדים, ניהול ספרים, רה ארגון. 
 • ייצוג וטיפול מול רשויות המס, לרבות השגת אישורים מקדמיים מרשויות מס הכנסה. 
 • עריכת דוחות מבוקרים והגשת דוחות מס לחברות בע"מ.
 • ייעוץ בתחום מיסוי רווחי הון.
 • תכנון מס ישראלי. 
 • חברות הייטק ויצואנים- יעוץ בתחום חוק עידוד השקעות הון – טיפול באישורים המקנים הטבות ותמריצים. 
 • מזעור חשיפות מס בין היתר כתוצאה מניכוי מס במקור המוטל על תשלומים שונים.

אודות משרדינו

למשרדנו ידע ו- 16 שנות ניסיון במיסוי ישראלי ובינלאומי, ובפרט- ליווי ישראלים ברילוקיישן ותושבים חוזרים, פעילות עסקית בחו"ל, מיסוי שוק ההון, מטבעות דיגיטליים/וירטואליים ומיסוי אופציות ומניות לעובדים ומנהלים. לקוחות המשרד משתייכים לענפי פעילות מגוונים, ביניהם: שוק ההון, הייטק, מסחר ופיננסיים. המשרד מספק ייעוץ מס למשקיעים יחידים, סוחרים עצמאיים, וחברות נוסטרו, כתיבת חוות דעת והגשת בקשות רולינג בסוגיות מורכבות. באמצעות קשרים חובקי עולם עם רואי חשבון זרים מהמעלה הראשונה, המשרד מספק גם שירותי פתיחת חברות בחו"ל והגשת דוחות מס בחו"ל ובכך מהווה עבור לקוחותיו One Stop Shop המספק מענה מלא לכל השירותים הנדרשים תחת משרד אחד וזאת לצורך שיפור ואיכות השירות.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
office 10

קיזוז הפסד שוטף או מועבר מעסק

תוכן עניינים:1 קיזוז הפסדים מעסק – פתח דבר2 כללי קיזוז הפסד שוטף והפסד מועבר מעסק3 קיזוז הפסד שוטף מעסק או הפסד מועבר – תכנון מס4

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

רישום לניוזלטר

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נדאג לעדכן אתכם!

דילוג לתוכן